Firma

SPEDVIL jest polską, rodzinną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Mamy wiedzę, doświadczenie, kompetencje, potencjał i perspektywy. Nasza firma jest odpowiedzialnym partnerem biznesu, elastycznym w działaniu i otwartym na indywidualne potrzeby klientów. Z Nami możesz czuć się bezpiecznie, bo transport i spedycja to nasza pasja. SPEDVIL oferuje kompleksową obsługę w zakresie obrotów towarowych w kraju i za granicą. Nasza oferta ukierunkowana jest na obsługę transportu międzynarodowego, krajowego i nienormatywnego. Każdy powierzony nam ładunek, jest objęty ubezpieczeniem:

  • OCP (Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej) – na życzenie Klienta możemy na korzystnych warunkach dodatkowo ubezpieczyć towar (ubezpieczenie Cargo).


Posiadamy także:

  • Ubezpieczenie krajowe, międzynarodowe, przewoźnika, spedytora;
  • Licencję krajową, międzynarodową i spedytora;


Wszelkie przewozy realizowane są na podstawie konwencji CMR, Prawa Przewozowego oraz Kodeksu Prawa Cywilnego.

Naszą misją jest organizować transport – organizować życie, z każdym kilometrem przybliżając realizację ludzkich planów i zamierzeń. Pozostając nieobojętnym na potrzeby i problemy innych – utożsamiać sukces rynkowy nie ze wzmożoną konsumpcją, lecz ze wzrastającymi możliwościami – samorealizacji, rozwoju, pomocy innym.

Naszą strategią i sposobem działania jest planowanie transportu z pasją i wyobraźnią reagując na mikro zmiany rynku transportowego. Stale dążyć do polepszenia terminowości dostaw i uzyskania stanu “niezawodni w każdej sytuacji”. Służyć profesjonalną radą. Dążyć do umocnienia pozycji na rynku i osiągnięcia zdecydowanej przewagi nad konkurencją.

Za priorytet uważamy zadowolenie oraz godne reprezentowanie klienta, dlatego cieszymy się tak wielkim zaufaniem naszych kontrahentów.

Do państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel, który gwarantuje profesjonalne podejście do każdego klienta, jak i dostosowanie się do jego potrzeb. Naszą domeną jest szybkość działania oraz rzetelność w powierzonych nam zadaniach. SPEDVIL to transport: punktualny, niezawodny, konkurencyjny cenowo, zgodny z obowiązującymi standardami just in time.